REZULTATE
 
Marathon - Elite Open Masculin
Loc
Nume
Numar
Timp
1
Daniel Rosioru
1
3:20:10
2
Gabriel Tintea
2
3:24:19
3
Coliba Cosmin
61
3:35:40
 
Marathon - Amatori Open Feminin
Loc
Nume
Numar
Timp
1
Elena Fodor
1
04:48:37
 
Marathon - Amatori 19 - 29 ani Masculin
Loc
Nume
Numar
Timp
1
Dorin Dîrnescu
62
03:23:00
2
Florin Miu
65
03:50:00
3
Anghelus Lucian
183
04:06:00
4
Apostu Mihai Dan
29
04:17:00
5
Cret Tudor
56
04:27:00
6
Ciuleanu Tudor Armand
63
04:28:00
7
Andrei Birtocean
55
04:28:22
8
Daniel Ion
23
04:35:00
9
Catuna Mihai
104
04:44:00
10
Nedelcu Daniel
146
05:39:00
11
Cristian Kocza
30
05:46:00
12
Jurcoane Cristian Octav
189
05:57:00
13
Alexandru Caragea
45
06:18:00
14
Alexandru Rugina
44
06:18:00
15
Patriche George
26
06:43:00
16
Paraschiv Gabriel
79
06:44:00
 
Marathon - Amatori 30-39 ani Masculin
Loc Nume Numar Timp
1
Apa Laszo
47
03:13:00
2
Alexandru, Fodor
28
03:37:00
3
Alexandru Pulpa
35
04:01:00
4
Marius Ianu
17
04:09:00
5
Ovidiu Danciut
37
04:10:00
6
Sandu Marc
21
04:17:40
7
Ionut Ion
18
04:22:00
8
Andrei Harabagiu
24
04:26:00
9
Dorin Drimus
15
04:34:00
10
Severian Craiu
20
04:59:00
11
claudiu moldovan
51
05:09:00
12
Bita Florin
19
06:43:00
13
Silviu Sacagiu
60
06:44:00
14
Raffai Attila
34
07:30:00
15
Cristian Plesu
48
07:41:00
 
Marathon - Amatori peste 40 ani Masculin
Loc
Nume
Numar
Timp
1
Mircea Gustav Robike
43
03:11:00
2
Ulisse Gheduzzi
41
03:42:00
3
Nyaradi Laszlo
6
03:45:00
4
Mihail Binga
38
04:04:00
5
Cristian Iordan
14
04:38:00
6
Adrian Ruja
31
04:41:00
7
Chariton Claudiu
39
05:29:00
8
MARIUS CONSTANTIN
50
05:51:00
9
Simó Csaba
64
07:30:00
10
Mircea Plesu
49
07:41:00
 
Classic - Amatori OPEN Feminin
Loc Nume Numar Timp
1 Anghelus Andreea Nicoleta 182 03:24:43
2 Ana Saftiuc 150 03:37:12
3 Monica Serachitopol 126 03:42:14
4 Ciuleanu Laura 77 04:01:20
5 Oana Lescae 170 04:11:59
6 Ana Cristina Ion 173 04:24:00
7 CARMEN SPIREA 134 05:14:19
 
Classic - Amatori 14 - 18 ani Masculin
Loc Nume Numar Timp
1 Balaure Daniel 190 02:37:29
2 Andrei-Cristian Grigore 240 03:20:37
3 Munteanu Andrei 167 03:22:51
4 Cristian Rene Anghelescu 163 03:28:31
5 Tudose Bogdan 176 07:21:42
 
Classic - Amatori 19 - 29 ani Masculin
Loc
Nume
Numar
Timp
1
Alexandru Pufan
160
02:06:44
2
Calin Alexandru
158
02:16:06
3
pall andras
123
02:16:12
4
Popa Adrian
84
02:19:16
5
Bogdan Mihai Vlad
128
02:20:52
6
Madalin Gaita
139
02:25:52
7
Dumitrana Constantin
70
02:29:59
8
Cosmin Oprea
83
02:35:14
9
Daroczi Szabolcs
5
02:40:43
10
Daniel Bolog
143
02:45:07
11
Valentin Nita
188
02:45:15
12
Alexandru, Petrache
161
02:46:02
13
Bostiog Iulian
7
02:46:24
14
Silviu Secota
187
02:57:37
15
Rusu Ionel
69
02:59:38
16
Tuță Dumitru-Alexandru
127
03:03:24
17
Bogdan Trifan
106
03:11:08
18
Iftime Vlad
148
03:14:18
19
Gheorghita Rafaila
99
03:36:05
20
Stefan Paul Slavila
186
03:54:12
21
Cosmin Vacaroiu
32
04:03:01
22
Alexandru Neagu
80
04:14:25
23
Manea Sergiu
101
04:16:27
24
marciuc adrian
120
04:20:44
25
Mihai Coman
175
04:29:27
26
Nicolae Stancu
82
04:51:22
27
Draghici Iuliu
71
05:14:19
28
Lupo Norbert Cristian
221
05:24:11
29
Andras Kocsis
75
05:26:05
30
Bornoiu Ionut
103
05:30:58
31
Toma Mirel
159
05:51:06
32
Paraschiv Mihai
78
05:53:46
33
Alexandru Serban
135
06:25:00
34
Alexandru Boerescu
136
06:25:00
35
Robert Sofronie
3
07:21:07
 
Classic - Amatori 30-39 ani Masculin
Loc
Nume
Numar
Timp
1
Alexandru Mares
85
02:19:16
2
Iancu Avram Marius
223
02:33:06
3
Stefan-Mircea Veress
181
02:33:10
4
Langviser Adam
58
02:40:40
5
Calinovschi George
131
02:41:46
6
Stefan Ionut Anghelache
208
02:44:48
7
Cristian Ghilt
210
02:48:03
8
cristian blidea
149
02:54:35
9
Costea Adrian
4
02:58:21
10
Bogdan Strafalogea
174
03:17:48
11
Dan Mihai Nicoara
52
03:18:25
12
Pesa Mihai Alexandru
105
03:19:44
13
Iulian ILINCA
92
03:31:24
14
Dan Mazilu
168
03:35:48
15
Andrei Carstea
178
03:37:08
16
Radu Cordosan
209
03:38:30
17
Dragos Simion Theo
9
03:41:47
18
Mihai Andrei
100
03:45:11
19
Mircea - Dorin, Marin
140
03:45:11
20
Sebastian Cantaragiu
68
03:47:31
21
Vlad Ruset
184
03:48:50
22
Victor Iancu
98
03:52:05
23
Dinculita Laurentiu
93
03:54:01
24
Marian Daniel Ciobanu
95
04:01:20
25
Titus Romulus
102
04:04:46
26
Draghici Horia
72
04:07:18
27
Aurelian David
125
04:07:30
28
Dan Puricescu
137
04:08:12
29
Memo Sebastian Vrinceanu
111
04:09:30
30
Mathyas Laszlo
76
04:12:52
31
Popescu Paul Daniel
144
04:14:02
32
Marias Radu
66
04:14:02
33
Daniel Taifer
142
04:15:26
34
Adrian, Popescu
145
04:22:14
35
Gabriel Stroe
179
04:29:38
36
Rogojinaru Sergiu
133
04:36:23
37
Olivian Daniel Tofan
8
04:37:45
38
Orlando Neagoe
94
04:39:53
39
Catalin, Iancovici
162
04:49:47
40
Grigore Priguza
132
04:55:08
41
Pascal Mihai
222
05:24:16
42
Vlad, Greavu
152
05:30:58
43
Adrian Greavu
153
05:30:58
44
BELCIU MIHAI
119
05:54:47
45
BELCIU CLAUDIU
118
05:55:46
46
Dumitrescu Calin
88
05:56:46
47
Brutu Andrei
90
05:57:46
 
Classic - Amatori peste 40 ani Masculin
Loc
Nume
Numar
Timp
1
Nicusor Panaitescu
115
02:15:28
2
Lipsa Ciprian
164
02:40:41
3
RAZVAN ILIE
42
02:40:44
4
Adrian Staicu
171
02:45:48
5
Fogoros Ioan Florian
114
02:47:05
6
Capuzzo Francesco
113
02:50:18
7
Adrian SANDU
112
02:56:54
8
Ghitoc Liviu
117
03:01:03
9
Balaure Marian
185
03:08:47
10
Sandor Marton
180
03:15:23
11
SEICEAN VALENTIN
166
03:17:48
12
Mohan Marcel
87
03:39:47
13
Kubat Wenzel
116
03:43:11
14
MAZILU DANIEL
177
04:01:20
15
Valeriu Mosescu
154
04:25:38
16
Catalin Verigeanu
11
04:26:00
17
Squarcini Isacco
96
04:42:02
18
Jitaru Ovidiu
129
05:00:31
19
alin stanciu
97
05:36:44
20
MIRCEA ROGOZEA
86
05:43:46
21
Voinea Cornel
91
05:43:46
22
Naramzoiu Florin
89
05:58:46
 
 
Family
Loc
Nume
Numar
Timp
1
Verigeanu Eduard Cristian
192
0:56:50
2
George Porumb
194
0:57:40
3
Dan Zamfir Pop
200
1:04:34
4
Dumitru Valentin
206
1:06:28
5
Nagy Ferenc
203
1:07:32
6
Bodislav Sorin
204
1:12:48
7
Simin, Calinescu
224
1:12:55
8
Dragota Viorica
196
1:19:59
9
Razvan Ditescu
191
1:25:47
10
Ionescu Liviu
202
1:31:30
11
Emilia Vrinceanu
198
1:50:03
12
Septimiu Postelnicu
195
1:57:55
13
Andries Delia
205
2:00:32
14
Mtican Sorin
207
2:06:37
15
Monica Mosescu
193
2:08:07
16
PETRE IOAN-LAURENTIU
201
2:13:53
 
Clasament General - Classic
Loc
Nume
Numar
Timp
1
Alexandru Pufan
160
02:06:44
2
Nicusor Panaitescu
115
02:15:28
3
Calin Alexandru
158
02:16:06
4
pall andras
123
02:16:12
5
Alexandru Mares
85
02:19:16
6
Popa Adrian
84
02:19:16
7
Bogdan Mihai Vlad
128
02:20:52
8
Madalin Gaita
139
02:25:52
9
Dumitrana Constantin
70
02:29:59
10
Iancu Avram Marius
223
02:33:06
11
Stefan-Mircea Veress
181
02:33:10
12
Cosmin Oprea
83
02:35:14
13
Balaure Daniel
190
02:37:29
14
Langviser Adam
58
02:40:40
15
Lipsa Ciprian
164
02:40:41
16
Daroczi Szabolcs
5
02:40:43
17
RAZVAN ILIE
42
02:40:44
18
Calinovschi George
131
02:41:46
19
Stefan Ionut Anghelache
208
02:44:48
20
Daniel Bolog
143
02:45:07
21
Valentin Nita
188
02:45:15
22
Adrian Staicu
171
02:45:48
23
Alexandru, Petrache
161
02:46:02
24
Bostiog Iulian
7
02:46:24
25
Fogoros Ioan Florian
114
02:47:05
26
Cristian Ghilt
210
02:48:03
27
Capuzzo Francesco
113
02:50:18
28
cristian blidea
149
02:54:35
29
Adrian SANDU
112
02:56:54
30
Silviu Secota
187
02:57:37
31
Costea Adrian
4
02:58:21
32
Rusu Ionel
69
02:59:38
33
Ghitoc Liviu
117
03:01:03
34
Tuță Dumitru-Alexandru
127
03:03:24
35
Balaure Marian
185
03:08:47
36
Bogdan Trifan
106
03:11:08
37
Iftime Vlad
148
03:14:18
38
Sandor Marton
180
03:15:23
39
SEICEAN VALENTIN
166
03:17:48
40
Bogdan Strafalogea
174
03:17:48
41
Dan Mihai Nicoara
52
03:18:25
42
Pesa Mihai Alexandru
105
03:19:44
43
Andrei-Cristian Grigore
240
03:20:37
44
Munteanu Andrei
167
03:22:51
45
Anghelus Andreea Nicoleta
182
03:24:43
46
Cristian Rene Anghelescu
163
03:28:31
47
Iulian ILINCA
92
03:31:24
48
Dan Mazilu
168
03:35:48
49
Gheorghita Rafaila
99
03:36:05
50
Andrei Carstea
178
03:37:08
51
Ana Saftiuc
150
03:37:12
52
Radu Cordosan
209
03:38:30
53
Mohan Marcel
87
03:39:47
54
Dragos Simion Theo
9
03:41:47
55
Monica Serachitopol
126
03:42:14
56
Kubat Wenzel
116
03:43:11
57
Mihai Andrei
100
03:45:11
58
Mircea - Dorin, Marin
140
03:45:11
59
Sebastian Cantaragiu
68
03:47:31
60
Vlad Ruset
184
03:48:50
61
Victor Iancu
98
03:52:05
62
Dinculita Laurentiu
93
03:54:01
63
Stefan Paul Slavila
186
03:54:12
64
MAZILU DANIEL
177
04:01:20
65
Marian Daniel Ciobanu
95
04:01:20
66
Ciuleanu Laura
77
04:01:20
67
Cosmin Vacaroiu
32
04:03:01
68
Titus Romulus
102
04:04:46
69
Draghici Horia
72
04:07:18
70
Aurelian David
125
04:07:30
71
Dan Puricescu
137
04:08:12
72
Memo Sebastian Vrinceanu
111
04:09:30
73
Oana Lescae
170
04:11:59
74
Mathyas Laszlo
76
04:12:52
75
Popescu Paul Daniel
144
04:14:02
76
Marias Radu
66
04:14:02
77
Alexandru Neagu
80
04:14:25
78
Daniel Taifer
142
04:15:26
79
Manea Sergiu
101
04:16:27
80
marciuc adrian
120
04:20:44
81
Adrian, Popescu
145
04:22:14
82
Ana Cristina Ion
173
04:24:00
83
Valeriu Mosescu
154
04:25:38
84
Catalin Verigeanu
11
04:26:00
85
Mihai Coman
175
04:29:27
86
Gabriel Stroe
179
04:29:38
87
Rogojinaru Sergiu
133
04:36:23
88
Olivian Daniel Tofan
8
04:37:45
89
Orlando Neagoe
94
04:39:53
90
Squarcini Isacco
96
04:42:02
91
Catalin, Iancovici
162
04:49:47
92
Nicolae Stancu
82
04:51:22
93
Grigore Priguza
132
04:55:08
94
Jitaru Ovidiu
129
05:00:31
95
Draghici Iuliu
71
05:14:19
96
CARMEN SPIREA
134
05:14:19
97
Lupo Norbert Cristian
221
05:24:11
98
Pascal Mihai
222
05:24:16
99
Andras Kocsis
75
05:26:05
100
Vlad, Greavu
152
05:30:58
101
Adrian Greavu
153
05:30:58
102
Bornoiu Ionut
103
05:30:58
103
alin stanciu
97
05:36:44
104
MIRCEA ROGOZEA
86
05:43:46
105
Voinea Cornel
91
05:43:46
106
Cosmin Ion Balaban
22
05:45:00
107
Octavian Pop
81
05:45:00
108
Toma Mirel
159
05:51:06
109
Paraschiv Mihai
78
05:53:46
110
BELCIU MIHAI
119
05:54:47
111
BELCIU CLAUDIU
118
05:55:46
112
Dumitrescu Calin
88
05:56:46
113
Brutu Andrei
90
05:57:46
114
Naramzoiu Florin
89
05:58:46
115
Alexandru Boerescu
135
06:25:22
116
Alexandru Serban
136
06:25:22
117
Robert Sofronie
3
07:21:07
118
Tudose Bogdan
176
07:21:42
 
Clasament General - Marathon
Loc
Nume
Numar
Timp
1
Daniel Rosioru
1
3:09:00
2
Gabriel Tintea
2
3:10:00
3
mircea gustav robike
43
03:11:00
4
Apa Laszo
47
03:13:00
5
Coliba Cosmin
61
3:17:00
6
Dorin Dîrnescu
62
03:23:00
7
Alexandru, Fodor
28
03:37:00
8
Ulisse Gheduzzi
41
03:42:00
9
Nyaradi Laszlo
6
03:45:00
10
Florin Miu
65
03:50:00
11
Alexandru Pulpa
35
04:01:00
12
Mihail Binga
38
04:04:00
13
Anghelus Lucian
183
04:06:00
14
Marius Ianu
17
04:09:00
15
Ovidiu Danciut
37
04:10:00
16
Apostu Mihai Dan
29
04:17:00
17
Sandu Marc
21
04:17:40
18
Ionut Ion
18
04:22:00
19
Andrei Harabagiu
24
04:26:00
20
Cret Tudor
56
04:27:00
21
Ciuleanu Tudor Armand
63
04:28:00
22
Andrei Birtocean
55
04:28:22
23
Dorin Drimus
15
04:34:00
24
Daniel Ion
23
04:35:00
25
Elena, Fodor
27
04:36:00
26
Cristian Iordan
14
04:38:00
27
Adrian Ruja
31
04:41:00
28
Catuna Mihai
104
04:44:00
29
Severian Craiu
20
04:59:00
30
claudiu moldovan
51
05:09:00
31
Chariton Claudiu
39
05:29:00
32
Nedelcu Daniel
146
05:39:00
33
Cristian Kocza
30
05:46:00
34
MARIUS CONSTANTIN
50
05:51:00
35
Jurcoane Cristian Octav
189
05:57:00
36
Alexandru Caragea
45
06:18:00
37
Alexandru Rugina
44
06:18:00
38
Bita Florin
19
06:43:00
39
Patriche George
26
06:43:00
40
Paraschiv Gabriel
79
06:44:00
41
Silviu Sacagiu
60
06:44:00
42
Simó Csaba
64
07:30:00
43
Raffai Attila
34
07:30:00
44
Mircea Plesu
49
07:41:00
45
Cristian Plesu
48
07:41:00
 
 
 
propulsat de DMAPR.com